Przemysl paliwowy

Przemysl paliwowy

Amisze Misja Meble – Hallmark Amish Tradycji

Prawie każdy, kto słyszał o Amish meble zrównuje go z misji stylu mebli, które jest proste i czyste linie. Ten styl jest rzeczywiście pochodzi z Arts and Crafts Movement, który był popularny w pierwszej połowie 20 wieku. Charakteryzuje się czyste linie i proste wzory, które koncentrują się przede wszystkim na użyteczność kawałku.

Przemysl paliwowy

Styl zadaniem jest rzeczywiście stosunkowo niedawno do społeczności Amiszów, mimo że wydaje się być styl plakatu dla tego rodzaju ręcznie robione meble. Najczęstszym odniesienie do stylu mebli misją jest fakt, że jest wgnieciony do stawienia się w hiszpańskich misji w Kalifornii najprawdopodobniej dlatego, że to było bardzo proste i łatwe do wprowadzenia razem. Na początku 20 wieku ten styl toruje sobie drogę na wschód i ostatecznie dotarł do Arts and Crafts Movement, ponieważ z ręcznie wykonane rzemiosła i prostoty, która była częścią tej chwili.

Ruch Arts and Crafts dotyka serca Amiszów. Zaczęło się odrzucenia industrializacji i masowej produkcji towarów w Anglii i przeniósł się w kierunku bardziej rąk na rzemiosła, które wcześniej charakteryzuje meblarstwa. Ideą było to mocne i trwałe meble lub element, który miał podstawową funkcję użytkową i że został stworzony przy użyciu tradycyjnych metod, zamiast metod opracowanych do użytku fabryki i produkcji masowej.

Przemysl paliwowy

Amisze stylu misja charakteryzuje się ciężkimi nogami i wspornikami i linii kwadratowych. Wszystkie akcenty na krzesła, stoły, głowy i stopnie i kanapy są boczne listwy pionowe. Ciemny wyroby metalowe pierwotnie cyny, ale został niedawno zastąpione innymi ciemniejszych metali są jedynymi ozdoby do szuflad i drzwi.

Quarter tarcicy z drewna dębowego jest drewno z wyboru dla tych typów stylów i metody mielenia zazwyczaj tworzy futrzany zboże i ma tę zaletę, że nie są tak wrażliwe na zmiany środowiskowe.
Artykuł dzięki: