Nowe wladze, nowe zmiany w gospodarce

Nowe wladze, nowe zmiany w gospodarce

Widząc, gdzie ich reklamy pójdzie pomogą w procesie sprzedaży.

Zapytaj, aby zobaczyć, kto jest odpowiedzialny za reklamę. Mają wydrukować swojej ceny, aby podzielić się z nimi. Oto możliwe wykres cenowa:

Kolor miesięczny AD: $ 250

Miesięczny Black and White AD: $ 175

10% zniżki na reklamę, jeśli podpiszą umowę na 3 miesiące

Nowe wladze, nowe zmiany w gospodarce

15% zniżki na reklamę, jeśli podpiszą kontrakt 6 miesięczny

strona internetowa

20% zniżki na reklamę, jeśli podpisze kontrakt 12 miesięcy

Uwaga: Upewnij się, podać swoje reklamodawców z opcjami wielkości ich reklamy. Zobacz krok 4 dla dalszych informacji.

Oczywiście, można ustawić własny wykres cenowej. Uwzględniając rabaty dla zamówień miesięcznych jest bardzo atrakcyjna i daje dochód gwarantowany w każdym miesiącu bez konieczności prosić! Można nawet mieć niska cena dla pierwszych reklamodawców czasu! Można mieć różne ceny dla różnych rozmiarów reklam zbyt.

Nowe wladze, nowe zmiany w gospodarce

Upewnij się zachować bazę danych na wszystkich reklamodawców, kiedy reklamować, jaki rozmiar jest reklama, kolorowy, czarno-biały, częstotliwość i każdy kontrakt podpisują.

Rachunek swoich reklamodawców miesięczna z fakturą albo przesłanej e-mailem lub do nich. Upewnij się, że piszą swoje wyewidencjonuje do nazwy handlowej. Ważne jest, aby zebrać wystarczającą ilość pieniędzy, aby pokryć koszty drukowania przed drukowaniem.

Krok 3: Zbieranie reklamy z reklamodawców

Najlepszym rozwiązaniem byłoby, aby otrzymać reklamy za pośrednictwem poczty e-mail. Upewnij się, że są w formacie jpg lub jpeg, aby można było wysłać je do oprogramowania do projektowania.

Niektóre firmy depilacja laserowa gdynia będą walczyć projektowaniu własnych reklam i może zapytać, czy można to zrobić. Jeśli jesteś w stanie, a do tego zdolny, albo oferują je za darmo lub pobierać $ 50.00 projektowanie i montaż opłatę. W przeciwnym razie, poproś, aby znaleźć kogoś chętnego do zaprojektowania dla nich i mieć go e-mailem.

Artykuł dzięki: https://sportowesuple.pl/2454–ocun-magnezja-w-plynie-100ml.html