Przemysl elektromaszynowy

Przemysl elektromaszynowy

6 prostych sposobów, aby rozpocząć ogień grill węglowy

Najsmaczniejsze potrawy z grilla pochodzi z elektrowni opalanych BBQ. Od steki, kurczaka, kiełbasy, krewetek lub hamburgerów, nic nie przebije naturalny wędzony smak grilla opalanego węglem. Posiadanie węglowych grill pozwala mięso gotowane przez ciepłe gorącego ciepła z węgla, a także przez gotowanie dymu.http://projekty-sklepow.pl/wyposazenie-sklepow-spozywczych/ Kuchenka gazowa lub elektryczna opalane grill gotowania nie ma nic do być porównywany do smaku grilla opalanego węglem. Węgiel opalane grill jest także najtańszy sposób na rozpoczęcie grill. Wszystko czego potrzebujesz jest węgiel. Głównym problemem węglowych grill zaczyna jeden.

Oto 6 prostych porad, aby rozpocząć ogień grill węglowy:

1. Jeśli możesz, dostać małe metalowy pojemnik wielkości małego kosza na śmieci. Włożył wiele otworów w pojemniku, a następnie wypełnić go jeden w połowie drogi z węglem. Jeśli nie mają niewielki metalowy pojemnik, wystarczy umieścić węgiel w grilla, a następnie zlepiają się je razem jak góra.

2. Wlać zapalniczek na węglu jako obficie jak to możliwe. Nie zapalają węgiel jeszcze robiąc to, jak można zapalić zapalniczek kanister podejmowania potencjalne zagrożenie pożarowe. Jeśli tylko mają brykiety (moduły zapłonowe), trzeba zlepiają cały węgiel wokół brykietu a następnie zapalić.

3. Jeśli nie ma żadnych zapalniczek lub brykiety, można użyć staromodny sposób i palić gazetę na węglu. Wystarczy zapalić gazetę, a następnie uchwyt na węgiel na wierzchu.

4. Niech ogień palą, dopóki nie istnieje spójna płomienia.

5. Po rozpoczęciu pożar, dostać gazetę lub dużej firmie cienkiego przedmiotu i wentylator węglach w powolny sposób delikatny. Gdy węgiel zaczął zmieni kolor na czerwony, wentylator węgle w rytmiczny i energiczny sposób. Pomoże to przyspieszyć ogrzewania i temperatura węgli. Jeśli masz węgle w małym metalowym pojemniku z otworami w nim proces ten będzie krótszy dla Ciebie.

6. Po węgiel ma czerwoną poświatę z białym Ashy odcieniem do niego, to jest czas, aby umieścić mięso. Jeśli masz węgiel w metalowym pojemniku, można opróżnić węgiel do swojego grilla.

Gdy próbował węglowych grill, zaczniesz widzieć różnicę smaku!

Jeśli po tych 6 prostych kroków, masz doskonały stek. Smacznego!

Artykuł dzięki: www.plandeki.eu