Przemysl w Polsce

Przemysl w Polsce

Wygięta plugmold mogą być również instalowane w szafie, po prostu zamontować płaski plugmold na pochylonej powierzchni (drewno, metal, itp) i nadal można osiągnąć ten sam efekt kątowy plugmold z boku obudowy. Jednakże, kątowe plugmold (szafka boczna) ogranicza liczbę punktów, które mogą być zainstalowane. Urządzenia z krótkimi przewodami może być także problem z kątowymi plugmolds.krety – zwalczanie

Przez backsplash. Jest to najbardziej powszechne miejsce, w którym są zamontowane plugmolds. Do plugmold pasy są zamocowane bezpośrednio nad płytki czasami działa shinysyl.com – blog lifestylowy w połowie drogi do końca płytki.

Przemysl w Polsce

plugmold Kuchnia jest zamontowany na blaty kuchenne i nad backsplash aby dodać nowe rynki zbytu, gdzie tradycyjne rynki zbytu nie mają zastosowania. Jeśli musisz zainstalować lub zamontować plugmolds na kuchni, zapoznać się z National Electrical Code, aby upewnić się, że można zamontować plugmolds na obszarze określonego w kuchni. Plugmold musi być zabezpieczona GFCI lub przerywacza obwodu ziemnozwarciowego w celu zapewnienia, że ??plugmold nie przeciążania. Istnieją specjalne zespoły przewodów, które muszą być przestrzegane podczas montażu gniazd na wilgotnych miejscach lub w miejscach, w których powierzchnie są często myte lub wilgotnych. Aby zapewnić bezpieczeństwo i ochronę, wynająć licencjonowanego elektryka do instalacji i zamontować plugmold kuchenny dla Ciebie.

Przemysl w Polsce

E. Michaels jest właścicielem Plugmold.org. Sprawdź nas na więcej informacji na temat kuchni Plugmold instalacji.

Artykuł dzięki: