Przemysl metalurgiczny

Przemysl metalurgiczny

Amisze Artistry Misja Meble

Scalenie Amish artyzmem i meble w stylu Mission jest bezbłędna unii. Amisze są znane jako rzemieślników ekspertów od ponad 300 lat, a Amerykanie obchodzą solidne meble z drewna Mission ponad wieku. Amish producenci mebli, znane za tworzenie kawałków scheda, odkryli meble Mission pożądany ze względu na swoją ponadczasowość, prostych i czystych projektu. Odwołanie z twardego drewna i skromne agelessness tego południowo inspirowane konstrukcja sprawia, że ??zbierając te kawałki nie do odparcia i nagradzanie inwestycji.

Przemysl metalurgiczny

Prawdziwy mebel Americana, Mission pierwszy został spopularyzowany około 1895 Mission stylu rozpoczął ewoluuje obok rosnące Arts and Crafts Movement, że dzieje się zarówno w Wielkiej Brytanii i Ameryce. Pochodzenie mebli Mission mówi się zaczęły w fotelu zauważony na Swedenborgian Kościoła Nowego Jeruzalem w San Francisco. Producent mebli Nowy Jork i detalista, Joseph McHugh jest często uznawany za znalazłszy odwołanie prymitywnych poszukujących krzeseł w stylu hiszpańskim misji Kościoła i używając słowa „misja”, aby opisać nową linię mebli był inspiracją do stworzenia oparty na krzesłach , Sztuki Rękodzieło ruch rozwijające się w tym czasie był motywowany przez rzemieślników odrażający wobec masowych, produktów produkowanych maszyn stworzonych przez Rewolucję Przemysłową i zagraconym przekraczające wiktoriańskich projektantów wnętrz. Plecy to Basics dzieło mebli Mission stał się istotną częścią Sztuki Historia Rzemiosła.

Przemysl metalurgiczny

Rewolta przeciwko nieludzkim produkcji doprowadziły do ??grup takich jak The Society of Arts and Crafts, który wpłynął kolej na wiecznych artystów i rzemieślników do produkcji ich najwyższą jakość pracy. Program dekorowanie Misja była naprawdę największym wkładem Ameryki do tego powrotu do jakości a nie ilości w zakresie projektowania i rzemiosła.
Artykuł dzięki: