Przemysl specjalistyczny – droga ku nowoczesnosci

Przemysl specjalistyczny - droga ku nowoczesnosci

Kawa Kuchnia Decor – Dekorowanie Pomysły na kawę Tematyczne Kitchen

Czy jesteś miłośnikiem kawy, czy też nie, kawa kuchnia Da © KR sprawia, że ??wielki wybór dla dekoracji kuchni. Może to dać swoją kuchnię, która jest sercem domu, elegancki i przyjemny w dotyku. Istnieje wiele sposobów na wykorzystanie kawę tematyce Da © cor przedmioty do dekoracji kuchni. Oto kilka, które warto wziąć pod uwagę:

1. Kawa tematyczne Znaki – Jeśli masz odpowiednią ilość miejsca na ścianie w kuchni, wiszące znaki kawy cyny to świetny sposób na pokrycie niektórych ścian. Jak o grupowaniu obok kuchni jadalnia zestaw? Jest tam duży wybór kawy i kawiarnia tematycznie znaków dostępnych w Internecie w miejscach takich jak Amazon i eBay. Wiele koszt $ 10 do $ 15 I jest to tani sposób, aby uzyskać pewne Da ściany © cor do kuchni.

Przemysl specjalistyczny - droga ku nowoczesnosci

2. Okres Pokaż Pomysły – Jeśli masz półki pot powyżej szafki kuchenne, jest to świetne miejsce do wyświetlania niektórych elementów związanych z kawy. Jeden z moich ulubionych pomysłów na przestrzeni jak to zebrać kilka zabytkowe elementy kawy, takie jak zabytkowe młynków do kawy i dzbanki do kawy wyświetlanych tam.

3. Okno Zabiegi – Czy wiesz, że możesz kupić zasłony na okna kuchnia z filiżanek kawy na nich? Jest to uroczy sposób ubierz okien kuchennych odwiedź stronę i powiązać ze sobą cały pokój w tym samym czasie. Można znaleźć te zabiegi okna na Amazon.com.

Przemysl specjalistyczny - droga ku nowoczesnosci

4. Ściana Vinyl Litery – Co powiesz na winylu ściany napisami dla kawy kuchni? Vinyl ścianie napis staje się coraz bardziej popularne w ciągu ostatniej dekady i jest bardzo przystępne. Wystarczy zrobić wyszukiwania w Internecie dla „napis kawy winylu ściany”, a znajdziesz kilka ślicznych opcji z kawą inspirowane cytatów, które można wykorzystać w kuchni.

5. Zostań Decoupaging Królową (lub Króla) – pobierz i wydrukować jakiś klip kawy sztukę i użyć go do decoupage pewne rzeczy dla swoich blatów kuchennych. Zasobnik do przechowywania przedmiotów kawy i kilka pojemników do przechowywania suchych produktów spożywczych, to tylko kilka pomysłów. Jeśli nigdy nie decoupage wcześniej, to jest bardzo łatwe do zrobienia i jest tam kilka świetnych tutoriali na YouTube, które mogą Cię przez cały proces.

Więc jak widać, istnieje bardzo wiele możliwości dostępne dla Ciebie, jeśli szukasz, aby uatrakcyjnić swoją kuchnię z kawą Da © cor inspirowane makeover. Bądź kreatywny, nie bój się myśleć nieszablonowo trochę, i dobrze się bawić!

Artykuł dzięki: