Zmiany w gospodarce po zmianie rzadu

Zmiany w gospodarce po zmianie rzadu

Całkowity dochód: $ 12.000

Całkowity koszt (łącznie z kosztami wysyłki) Papers: $ 2.800

Dochód miesięczny netto: $ +9.200

Scenariusz 1 będzie twoim celem docelowym na początku. Osiągnięcie, które pozwolą Ci pracować na rzecz innych scenariuszy. Ale raz ustalone dużo łatwiej jest rozwijać i rosnąć. Możesz sprzedawać więcej reklam niż scenariusze powyżej sugerują.http://scolalegis.com Będzie to przynieść więcej dochodów też. Można również zdecydować się na sprzedaż reklam na jeszcze więcej pieniędzy.

Część legwork tej działalności jest pozyskiwanie z reklam od lokalnych firm na danym obszarze. Ale raz zrobić w ciągu kilku miesięcy, trzeba będzie bazę reklamodawców, aby czerpać z kilku rozmów telefonicznych!

KROKI DO rozpoczęcie własnej strony firmowej ŚMIESZNY

Krok 1: Build Your Punkty dystrybucji

Zmiany w gospodarce po zmianie rzadu

To nie będzie trudne, tylko trochę czasochłonne. Podejście firmy i poprosić o kierownika http://www.hotelnarvil.pl/ lub właściciela. Powiedz im, co robisz i zapytać, czy można zostawić papiery z nimi co miesiąc na ich klienci cieszyć. Dokumenty są bezpłatne, a większość firm nie będzie narzekać na coś, co zajmuje czas swoich klientów i przechowuje je w swoich zakładach. Oferowanie stanowisk sprawia, że ??to jeszcze łatwiejsze.

Należy mieć na uwadze, co oferujesz. Rodziny z dziećmi aż do osób starszych miłości Zabawna dokumenty z komiksy, ciekawostki, zagadki i inne. Więc wziąć pod uwagę następujące miejsca, aby umieścić swoje dokumenty:

Restauracje (w tym fast food)

biblioteki

salonach fryzjerskich

gabinetów lekarskich

Urzędy dentysta

Zmiany w gospodarce po zmianie rzadu

Kawiarnie

Stacje benzynowe

banki

Itp

Sporządzić listę tych punktów dystrybucyjnych na kartce papieru lub w bazie danych lub arkusza kalkulacyjnego.

Krok 2: Solicit reklamodawców

Zabierz swoją kompletną listę punktów dystrybucyjnych do innych firm i pokazać im, kto jest przyjmowanie śmieszne papiery.
Artykuł dzięki: