Zmiany w gospodarce po zmianie rzadu

Zmiany w gospodarce po zmianie rzadu

Całkowity dochód: $ 12.000

Całkowity koszt (łącznie z kosztami wysyłki) Papers: $ 2.800

Dochód miesięczny netto: $ +9.200

Scenariusz 1 będzie twoim celem docelowym na początku. Osiągnięcie, które pozwolą Ci pracować na rzecz innych scenariuszy. Ale raz ustalone dużo łatwiej jest rozwijać i rosnąć. Możesz sprzedawać więcej reklam niż scenariusze powyżej sugerują. Będzie to przynieść więcej dochodów też. Można również zdecydować się na sprzedaż reklam na jeszcze więcej pieniędzy.

Część legwork tej działalności jest pozyskiwanie z reklam od lokalnych firm na danym obszarze. Ale raz zrobić w ciągu kilku miesięcy, trzeba będzie bazę reklamodawców, aby czerpać z kilku rozmów telefonicznych!

KROKI DO rozpoczęcie własnej strony firmowej ŚMIESZNY

Krok 1: Build Your Punkty dystrybucji

Zmiany w gospodarce po zmianie rzadu

To nie będzie trudne, tylko trochę czasochłonne. Podejście firmy i poprosić o kierownika lub właściciela. Powiedz im, co robisz i zapytać, czy można zostawić papiery z nimi co miesiąc na ich klienci cieszyć. Dokumenty są bezpłatne, a większość firm nie będzie narzekać na coś, co zajmuje czas swoich klientów i przechowuje je w swoich zakładach. Oferowanie stanowisk sprawia, że ??to jeszcze łatwiejsze.

Należy mieć na uwadze, co oferujesz. Rodziny z dziećmi aż do osób starszych miłości Zabawna dokumenty z komiksy, ciekawostki, zagadki i inne. Więc wziąć pod uwagę następujące miejsca, aby umieścić swoje dokumenty:

Restauracje (w tym fast food)

biblioteki

salonach fryzjerskich

gabinetów lekarskich

Urzędy dentysta

Zmiany w gospodarce po zmianie rzadu

Kawiarnie

Stacje benzynowe

banki

Itp

Sporządzić listę tych punktów dystrybucyjnych na kartce papieru lub w bazie danych lub arkusza kalkulacyjnego.

Krok 2: Solicit reklamodawców

Zabierz swoją kompletną listę punktów dystrybucyjnych do innych firm i pokazać im, kto jest przyjmowanie śmieszne papiery.
Artykuł dzięki: http://firanyzaslony.warszawa.pl/szycie-zaslon.html