Przemysl poligraficzny

Słoneczna i energia wiatrowa sumaryczne – Hybrydowe systemy

W Ameryce Północnej boom akumulator ładowanie małych turbin wiatrowych wraz z nadejściem wieku modułów fotowoltaicznych stało się możliwe dla wielu żyć siatki.

Wraz z branży fotowoltaicznej służy potrzebom rosnącej procent społeczności off-the-grid. Rosnące ceny energii i świadomości ekologicznej doprowadziły do ??wzrostu zapotrzebowania i dostępności rozwiązań alternatywnych do budowy off systemów sieciowych.sprawdź ofertę na stronie internetowej Aby zrekompensować fakt, że słońce nie zawsze świeciło, sprzedaż Micro i Mini turbin wiatrowych są boom.

Wykorzystanie energii wiatrowej znacząco poprawia wydajność Off systemów sieciowych w zimie. Ale jak zobaczymy coś więcej. Mówi się, że więcej niż 85% całkowitej liczby tych systemów są obecnie hybryda PV i wiatrem. Hybrid Wind and Solar Systems. Mikro lub mini turbin wiatrowych w połączeniu z tablicami słoneczne są idealnym rozwiązaniem dla „off systemów sieciowych”.

Połącz wiatrowej i słonecznej energii i masz idealny system off-grid

Używany razem włożyć ogromną ilość niezawodności do systemu, ale są również bardziej efektywne kosztowo. W zależności od warunków geograficznych próbę stają się mniej Zależą one od przedsiębiorstw użyteczności zaczyna albo z turbiną wiatrową pewnego rodzaju. Lub kilku paneli fotowoltaicznych. Ten ostatni jest wygodnym start w obszarach bardziej zurbanizowanych, natomiast energia wiatrowa jest najczęściej wybierane w bardziej wiejskiej części kraju.

Turbiny wiatrowe również dodać do skuteczności w nasłonecznionych częściach USA

Nawet w bardzo nasłonecznionych częściach energii wiatrowej USA ma dodatkową zaletę, jako źródła energii. Chociaż skuteczność fotowoltaiczne szybko rośnie fakt, że wiatr ma wyższą gęstość mocy wtedy słońce. Oznacza to, że nawet w stosunkowo niskich obszarach „wiatr” znaczna ilość energii mogą być produkowane. To zmniejsza wymagania zdolności przepustowej drogiego sprzętu magazynowego.

Wytwarzanie energii elektrycznej w elektrowniach wiatrowych powiększonej fotowoltaiczne oszczędza się inwestycji w bateriach

Zamiast polegać wyłącznie na zasilaniu bateryjnym w nocy, można teraz korzystać ci wiatr wytworzonej energii. Koszt ten czynnik redukujący jest jeszcze ważniejsze, gdy patrzymy na wydajność systemu. Zminimalizować straty energii w systemie. Najpierw musimy wyeliminować część szkody, które występują podczas ładowania akumulatory, a po drugie także zmniejszyć straty odwracanie naszej baterii DC do 110 AC musimy dla naszych urządzeń domowych.

Artykuł dzięki: domy z bali całoroczne