Przemysl mineralny

Przemysl mineralny

Zapobiegać kosza zapachu

Żywność, która spadła za wkładką, brudne pieluchy, wyrzucić do pakowania mięsa, pleśń i bakterie; każdy z nich może powodować nieprzyjemny zapach w pojemnikach na śmieci z gospodarstw domowych. Nie tylko może to uczynić swój dom pachnie straszne, ale to może być niezdrowe dla całej rodziny. Najlepszym rozwiązaniem byłoby, aby zachować swoje śmieci pojemnik czysty i użyć wykładziny.http://kancelaria-stg.pl/adwokat-prawnik-krakow Czasami jednak, po czyszczenie kosza, a nawet za pomocą wykładziny za każdym razem, puszka może rozwinąć się zapachy, które są trudne do pozbyć. Wynika to z grzybów i bakterii, które mogą rozwijać się w samej puszki. Jest poradniastopy.pl/choroba-stop/wkladki-ortopedyczne-plaskostopie-rowniez-dzieci/ to szczególnie prawdziwe w porowatych pojemników z tworzyw sztucznych. Jak możemy wyeliminować i zapobiec kosza zapachu?

Produkty komercyjne

Przemysl mineralny

Istnieje wiele produktów dostępnych w handlu, które twierdzą, aby wyeliminować nieprzyjemne zapachy. Problem z niektórymi z nich, jak spraye zapachowych i świec, jest to, że nie eliminują zapach; po prostu maska, czy to zatuszować. W celu zapobieżenia śmieci odbieralnika zapach, chcesz używać produktów, które eliminują przyczyny. Przyczyną większości zapachów kosza jest pleśń i bakterie, które rozwija się po żywności spadła za podszewką. Jeśli, że żywność nie jest usuwana za każdym razem, wyłożenie jest wymieniany, może rosnąć formy, które przywiązują się do puszki. Można używać środków czyszczących handlowych, takich jak wybielacz i boraksu, aby pozbyć się pleśni i bakterii; Następnie można użyć Lysol aby zapobiec przyszłym zapachy.

• Bleach – zawsze korzystać z instrukcjami producenta, aby rozcieńczyć i nigdy nie mieszać chemii gospodarczej. Można moczyć kosza w roztworze wybielacza i ciepłą wodą, a następnie użyć szczotki do szorowania wnętrza. Spłucz puszki dokładnie i obracać do góry nogami w wanną lub prysznicem do wyschnięcia.

Artykuł dzięki: